| Performance |
|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone, Smartwatch, Headphones |
| Power source type | USB |
| Compatibility | Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 9, Apple Watch Series 10, Apple Watch Series 11, Apple Watch SE, Apple Watch SE 2nd gen, Apple Watch SE 3, Apple Watch Ultra 3, Apple Watch Ultra 2, Apple Watch Ultra, Google Pixel 10, Google Pixel 10 Pro, Google Pixel 10 Pro Fold, Google Pixel 10 Pro XL, Google Pixel Watch, Google Pixel Watch 2, Google Pixel Watch 3, iPhone 17e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone Air, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, Samsung Galaxy Watch5 Series, Samsung Galaxy Watch6 Series, Samsung Galaxy Watch7 Series, Samsung Galaxy Watch8 Series, Samsung Galaxy Watch Ultra Series, Galaxy S25, Galaxy S25+, Galaxy S25 Ultra, Galaxy S26, Galaxy S26+, Galaxy S26 Ultra, Wireless Charging Earbuds |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Operating principle | Contact |
| Wireless charging | Yes |
| MagSafe compatible | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Wireless charging technology | Qi2 |
| Design |
|---|
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.5 m |
| Power |
|---|
| Maximum power | 25 W |
| Technical details |
|---|
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone, Smartwatch, Headphones |
| Power source type | USB |
| Compatibility | Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 9, Apple Watch Series 10, Apple Watch Series 11, Apple Watch SE, Apple Watch SE 2nd gen, Apple Watch SE 3, Apple Watch Ultra 3, Apple Watch Ultra 2, Apple Watch Ultra, Google Pixel 10, Google Pixel 10 Pro, Google Pixel 10 Pro Fold, Google Pixel 10 Pro XL, Google Pixel Watch, Google Pixel Watch 2, Google Pixel Watch 3, iPhone 17e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone Air, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, Samsung Galaxy Watch5 Series, Samsung Galaxy Watch6 Series, Samsung Galaxy Watch7 Series, Samsung Galaxy Watch8 Series, Samsung Galaxy Watch Ultra Series, Galaxy S25, Galaxy S25+, Galaxy S25 Ultra, Galaxy S26, Galaxy S26+, Galaxy S26 Ultra, Wireless Charging Earbuds |
| Ports & interfaces |
|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Weight & dimensions |
|---|
| Width | 78.3 mm |
| Depth | 70 mm |
| Height | 104.8 mm |
| Packaging data |
|---|
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content |
|---|
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour |
|---|
| Product colour | Black |
| Other features |
|---|
| Compatibility | Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 9, Apple Watch Series 10, Apple Watch Series 11, Apple Watch SE, Apple Watch SE 2nd gen, Apple Watch SE 3, Apple Watch Ultra 3, Apple Watch Ultra 2, Apple Watch Ultra, Google Pixel 10, Google Pixel 10 Pro, Google Pixel 10 Pro Fold, Google Pixel 10 Pro XL, Google Pixel Watch, Google Pixel Watch 2, Google Pixel Watch 3, iPhone 17e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone Air, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, Samsung Galaxy Watch5 Series, Samsung Galaxy Watch6 Series, Samsung Galaxy Watch7 Series, Samsung Galaxy Watch8 Series, Samsung Galaxy Watch Ultra Series, Galaxy S25, Galaxy S25+, Galaxy S25 Ultra, Galaxy S26, Galaxy S26+, Galaxy S26 Ultra, Wireless Charging Earbuds |